+48 504 910 656

Transmisje Live

Live Streaming

eventy, sport, koncerty, webinaria

Kamera i transmiter teradek

Jesteśmy w stanie przeprowadzić transmisję na żywo z dowolnego miejsca Polsce. Posiadamy ogromne zaplecze sprzętowe, technologiczne które zapewnia nam bezpieczeństwo i stabilność sygnału. Realizujemy projekty dla wielu branż m.in. rozrywkowej, telewizyjnej, medycznej. Prowadzimy transmisje online – konferencji, szkoleń, koncertów i festiwali muzycznych, wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Transmisja - pomysł na rozwój

Firma Biernat Media świadczy kompleksowe usługi LIVE STREAMINGU na terenie Szczecina i całej Polski. Zapewniamy niezawodność, solidność i staranność wykonywanych usług. Obsługujemy duże i małe wydarzenia. Oprócz profesjonalnych usług streamingu, z których nasi klienci są w 100% zadowoleni, prowadzimy także darmowe konsultacje. Masz pomysł, a nie wiesz jak to zrobić, zadzwoń i zapytaj. Z chęcią doradzimy jak to zrobić oraz zawsze wybierzemy najlepszą z możliwych opcji typu live stream.

Dostępność transmisji dla każdego w dowolnej lokalizacji. Streaming na wszystkie platformy, komputery, tablety i smartfony. Bądź pewny, że Twoja transmisja uruchomi się w najwyższej jakości w sposób nieprzerwany i stabilny.

Realizacja transmisji Kołobrzeg
Blackmagic pocket 4k

SPRZĘT DO LIVE STREAMINGU!

Jeżeli w miejscu skąd mamy nadawać nie ma odpowiednio szybkiego łącza internetowego – nasza firma zapewni własne mobilne profesjonalne łącze internetowe modemowe lub satelitarne.

W pełni profesjonalnie podchodzimy do dźwięku. Posiadamy własne mikrofony i cyfrowe urządzenia pro-audio, miksery zapewniając perfekcyjną synchronizację dźwięku z obrazem.

Nadajemy na wszystkie platformy streamingowe jak i urządzenia mobilne. Facebook Live, YouTube, Twitch. Zapewniamy niepubliczne, serwery streamingowe.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym zapewniającym nie tylko wysoką jakość realizowanych live streamingów, ale także posiadamy szerokie możliwości konfiguracyjne. Pracujemy na małych zestawach konferencyjnych, średnich zestawach webinarowych – Flypack, dużych rozwiązaniach dedykowanych dla sportu, koncertów, programów na żywo.

Prosty reflektor na statywie, czy oprawa świetlna gali? Ponieważ zajmujemy się również oświetleniem, nie musicie Państwo wynajmować zewnętrznej firmy do oświetlenia planu – jeśli w miejscu, w którym jest konferencja, jest zbyt ciemno – chętnie pomożemy rozwiązać również ten problem.

Zestaw kamer - Biernat Media
Blackmagic Pocket 4K - Biernat media
Blackmagic Pocket 4K i canon - Biernat media
Sprawdź nas na naszych social mediach!