+48 504 910 656

O nas

Biernat Media jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą techniczną, nagłaśnianiem, oświetlaniem oraz transmisjami wszelkich koncertów, imprez i eventów. Produkcja imprez – kreatywne oświetlenie i realizacja dźwięku nie jest dla nas tylko pracą – to przede wszystkim wielka pasja.

Zajmujemy się także realizacją transmisji internetowych. Transmitujemy koncerty, wydarzenia kulturalne oraz eventy sportowe. Posiadamy technologię umożliwiającą nam nakładanie animacji i wizualizacji także podczas relacji na żywo. Mieszanie realnego świata i rzeczywistości wirtualnej podnosi prestiż każdej konferencji.

Dzięki doświadczeniu, które udało nam się zdobyć, potrafimy przemienić najprostszą imprezę w niepowtarzalne wydarzenie.

Zapewniamy profesjonalny zespół pracujący różnej maści, od najprostszych urządzeń do najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych systemom. Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie. Na prośbę klienta możemy zapewnić zespół muzyczny, bądź inne atrakcje uświetniające imprezę. Tym, co nas wyróżnia spoza konkurencji jest nasze podejście: „Nawet mały firmowy bankiet, czy nieduży event powinny być obsłużone na najwyższym poziomie”. Nasza firma nie skupia się tylko na koncertach lub bankietach w czym jesteśmy bardzo dobrzy 😉 , ale również na zawodach sportowych na przykład różnej maści Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach.

Kamery, telebimy to dla nas nic obcego, co powoduję, że ich obsługa nie jest dla naszego zespołu niczym trudnym. Współpraca z innymi firmami jest podstawą, dlatego sprawia nam to duża przyjemność.

0
Tylu klientów nam zaufało